| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 5J0 821 021 A |
| Виробник деталей | Skoda OE |
| Сторона встановлення | передній - лівий |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 3 кг кг |
| колір | для фарбування |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 5J0 821 021 A |
| Виробник деталей | Skoda OE |
| Сторона встановлення | передній - лівий |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 3 кг кг |
| колір | для фарбування |
КРИЛО ПЕРЕДНЕ ЛІВЕ SKODA ROOMSTER 2006-2010 РІК ВИРОБНИЦТВА - НЕЩО ПОШКОДЖЕНЕ