Що Ви шукаєте?


Що ми пропонуємо

Широкий вибір автозапчастин.

 • Швидка доставка

  Будь-яку запчастину доставимо швидше конкурентів.

 • Якісна консультація

  Допоможемо підібрати запчастину саме під Ваш автомобіль.

 • Співвідношення ціна / якість.

  Ми пропонуємо якісний товар максимально дешево.

 • Прямі контракти з авторазборками

  Величезний каталог товарів, завжди в наявності.

Що ми пропонуємо

Вітчизняний ринок автомобільних деталей може запропонувати своїм клієнтам тільки дуже обмежений асортимент якісних виробів. Часто торгують на його просторах магазини пропонують своїм клієнтам низькоякісні аналогові вироби за ціною сучасної оригінальної продукції. Інша проблема полягає в тому, що на цьому просторі майже неможливо знайти комплектуючі для автомобілів, які не користуються істотним попитом серед вітчизняних автомобілістів.

У пошуках якісних деталей автомобілісти починають дивитися на асортимент зарубіжних продавців, але більшість не має можливості самостійно придбати деталі у цих компаній. Інші ж не хочуть чекати кілька місяців, поки до них приїде замовлена деталь і самостійно оплачувати мита. На щастя, автозапчастини з Польщі на Avtoex доступні вже зараз і продаються за лояльними цінами.

Адекватні ціни та висока якість деталей з каталогу Avtoex

На просторах нашого порталу можна знайти якісні нові та запчастини для Audi, Dodge, Jeep, BMW, Mercedes, Renault, Jaguar, Lincoln та інших марок. Ці деталі доступні вже зараз і замовнику не доведеться догоджати їх прибуття. Найбільші переваги нашого асортименту можна виділити в окремий невеликий список:

 1. Вся продукція з місцевого асортименту проходить додатковий контроль якості.
 2. У ньому представлені вироби, які можуть похвалитися солідним запасом експлуатаційного ресурсу і мінімальним рівнем зносу.
 3. Замовлена в нашій компанії доставка деталей для автомобілів Алегро відбувається оперативно і якісно. Клієнт завжди отримує замовлені ним вироби в ідеальному технічному стані

Можливості та переваги нашого порталу

Наш портал постійно розширює асортимент якісних деталей і відгукується на нові запити зацікавлених клієнтів. Вже зараз на ньому доступний пошук Запчастини по VIN-коду, який дозволяє знайти потрібний елемент для автомобіля за гранично короткий час. Всі автозапчастини з польських розборок представлені в нашому каталозі мають мінімальний рівень зносу і знаходяться у відмінному технічному стані.

 • FREE Worldwide Shipping

  Швидка доставка

  Пару днів і товар у вас

 • Гарантія повернення грошей

  Гарантія повернення

  Гарантія повернення 14 днів

 • ПІДТРИМКА 24/7

  Підтримка 24/7

  Підтримка 24 години на добу

 • Safe shopping guarantee

  Безпечна оплата

  Гарантія безпечних покупок

Scroll To Top