VAG 7M3 945 095 H, VAG 7M3 945 095 K, AUDATEX 7M3945095L, VAG 7M3 945 095 l
каталожні номери замінHELLA 2VA 964 957-011
підходить дляVW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 05/95-03/10
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 2VA 964 957-011 |
| Виробник деталей | Hella |
| Номери замінних деталей | AD JSAutomotive AD597174DH, DIEDERICHS 2290291, HELLA 2VA 964 957-011, |
| Оригінальний номер деталі | VW 7M3 945 095 H, VW 7M3 945 095 K, VW 7M3 945 095 L, |
| Сторона встановлення | зліва, зліва |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Вантажівки для доставки |
| Вага продукту з упаковкою | 5 кг |
| Додаткова інформація | лампочки в комплекті |
| Напруга | 12 травня |
| Тип лампи | P21W, P21/5W, присвячений |
VAG 7M3 945 095 H, VAG 7M3 945 095 K, AUDATEX 7M3945095L, VAG 7M3 945 095 l
каталожні номери замінHELLA 2VA 964 957-011
підходить дляVW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 05/95-03/10