Z1-1217200 - Рейлінг 22x200 мм
Z1-1217200 - Рейлінг 22x200 мм
Що Ви шукаєте?
Z1-1217200 - Рейлінг 22x200 мм
Стан Новий
Номер за каталогом Z1-1217200
Опис
Рейлінг з нержавіючої сталі
розміри:
- довжина 200 мм(від осі до осі)
- загальна довжина 261 мм
- Висота 65 мм
- діаметр 22 мм