| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 3Q0199369E |
| Виробник деталей | Volkswagen OE |
| Оригінальний номер деталі | 3Q0199369E |
| Версія | Європейський |
| Тип автомобіля | Пасажирські машини |
| Вага продукту з упаковкою | 15 кг |
| Вага продукту | 40 кг |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 3Q0199369E |
| Виробник деталей | Volkswagen OE |
| Оригінальний номер деталі | 3Q0199369E |
| Версія | Європейський |
| Тип автомобіля | Пасажирські машини |
| Вага продукту з упаковкою | 15 кг |
| Вага продукту | 40 кг |
Слейт Слейм -колиски передня передня до VW Passat B8 3G Skoda Superb III 3V
Оригінальний елемент у відмінному стані 100% Ефективне
No.3q0199369e