Багатофункціональна пила EVOLUTION R185CCSX+ PLUS
В наявності
Код товару:
Опис
Pilarka wielozadaniowa EVOLUTION R185CCSX+ PLUS
Багатозадачна пила EVOLUTION R185CCSX+ з диском діаметром 185 мм
Багатофункціональна пила Evolution R185CCSX+ оснащена ріжучим диском преміум-класу Evolution 185 мм/20 z, що дозволяє різати багато матеріалів (дерево, дерево з цвяхами, сталеві та алюмінієві профілі). Основними визначальними факторами конструкції пилки є потужність і точність, що забезпечує точність і надійність. Пила дозволяє виконати роботу за набагато менший час, ніж інші традиційні пилки, а також набагато безпечніша, використовуючи лише одне багатофункціональне лезо Evolution Power Tools. Крім того, пила оснащена інтегрованими в пристрій світлодіодними діодами підсвічування.
Точне різання з регульованою глибиною різання 64 мм - ідеально підходить для вирізання канавок.
Надійне плавне та швидке різання
Потужний двигун 1600 Вт з оптимізованою системою передач і дисків,
Можливість легкого налаштування кута від 0° до 45° з фіксатором на 22,5° і 45°,
Ергономічні рукоятки забезпечують максимальний контроль і точність,
Можливість підключення витяжного пристрою через адаптер, що входить в комплект,
Міцна і міцна конструкція з рівномірним розподілом ваги, вага пристрою становить лише 4,8 кг,
Високоякісне багатоцільове пиляльне полотно з твердосплавними зубами 185 мм / 20 зуби, виробництва Японії,
Пила ідеально підходить для різання наступних матеріалів:
Кольорові метали  - алюміній, броньовані кабелі, кабельні лотки, мідь та інші.
Різання оцинкованої сталі значно скоротить термін служби відрізного диска.
Pilarka wielozadaniowa EVOLUTION R185CCSX+ PLUS Kod producenta EVO-R185CCSXP
Pilarka wielozadaniowa EVOLUTION R185CCSX+ PLUS Marka Evolution
Технічні характеристики
  • Модель: R185CCSX+
  • Потужність двигуна: 1600 Вт
  • Напруга живлення: 230 В
  • Максимальна товщина стінки різаного профілю: 6 мм
  • Максимальна здатність різання при 0°: 64 мм
  • Максимум потужність різання під кутом 45° (кут): 47 мм
  • Максимальна товщина листового металу (м'яка сталь): 3 мм
  • Розміри пристрою (Д x Ш x В): 255 x 375 x 265 мм
  • Розміри упаковки (Д x Ш x В): 380 x 300 x 280 мм
  • Вага пристрою: 5,1 кг
  • Вага з упаковкою (брутто): 7, 2 кг
  • Рівень шуму (без навантаження): 94,3 дБ(А)
  • Рівень вібрації (з навантаженням): 3,57 (на ручці) м/с²
Pilarka wielozadaniowa EVOLUTION R185CCSX+ PLUS Średnica otworu piły 20 mm
Pilarka wielozadaniowa EVOLUTION R185CCSX+ PLUS Maksymalna moc 1600 W
У набір входить
1 x багатофункціональна пила EVOLUTION R185CCSX+,
1 x багатофункціональне полотно преміум-класу Widia 185 мм/20 зубів,