| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 6 кг |
| EAN (GTIN) | 3425901137742 |
| Продюсер | Ельф |
| Каталожний номер виробника | 2223530 |
| Ємність упаковки | 5 років |
| Клас в'язкості SAE | 75 Вт |
| Специфікація якості | GL-4 |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 6 кг |
| EAN (GTIN) | 3425901137742 |
| Продюсер | Ельф |
| Каталожний номер виробника | 2223530 |
| Ємність упаковки | 5 років |
| Клас в'язкості SAE | 75 Вт |
| Специфікація якості | GL-4 |
GL4 SAE 75W 5L ELF NFX TRANSMISSION OIL
Немає замінників.
TRANSELF NFX REN JXX/TLX/NDX ЗАМІНЯЄ TRANSEKLF NFJ ТА NFP
Без заміни.
Без замін.