| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 1,1 кг |
| EAN (GTIN) | 0008885810011 |
| Продюсер | Toyota OE |
| Каталожний номер виробника | 08885-81001 |
| Ємність упаковки | 1 рік |
| Клас в'язкості SAE | 75 Вт |
| Специфікація якості | LV |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 1,1 кг |
| EAN (GTIN) | 0008885810011 |
| Продюсер | Toyota OE |
| Каталожний номер виробника | 08885-81001 |
| Ємність упаковки | 1 рік |
| Клас в'язкості SAE | 75 Вт |
| Специфікація якості | LV |
Toyota LV 75W 1L 888581001
Високоякісна оригінальна трансмісійна олива Toyota
Забезпечує найкращий захист від зношування