Стан | Новий |
---|
Стан | Новий |
---|
Технічні дані:
Пристрій дозволяє:
Обладнання:
Перевірка котушки запалювання
Підключіть подвійний кабель живлення до гнізда тестера, позначеного блискавкою. Підключіть дроти до первинної обмотки котушки. Червоний крокодил має постійну напругу +12v, чорний замикається на землю в такт імпульсів. Якщо в одному корпусі дві котушки, перевіряємо кожну котушку окремо. Порядок, у якому ви підключаєте дроти, ймовірно, не матиме значення. Якщо ми замінимо клеми, котушка також вироблятиме іскру. Частоту імпульсів змінюємо потенціометром «A» . Потенціометром "B" змінюємо час імпульсу живлення котушки. З довшим часом ми отримаємо більшу потужність іскри. Для безпеки потенціометр "B" має перемикач живлення в крайньому положенні 0,2 мс. Тоді тестер не генерує імпульсів. При підключенні котушки або модуля живлення краще вимкнути за допомогою потенціометра "B" . Це дозволить уникнути випадкового «стукання» іскрою.
Установіть магнето на стороні вторинної обмотки досліджуваної котушки. Найпростіший спосіб зробити це - використовувати свічку і встановити на ній зазор приблизно 5-10 мм.
Перевірка модуля запалювання
За допомогою тестера ми можемо перевірити деякі прості модулі запалювання, керовані імпульсами +5 В. Для управління модулем запалювання потрібно як мінімум 3 дроти: +12v, маса, сигнальний провід.
Обладнання включає один кабель із затискачем типу «крокодил». Підключіть кабелі до тестера, як на фото. Більш детальний опис в посібнику користувача.
На YOUTUBE є кілька відеороликів, які ілюструють роботу тестувальника.
Тестер не можна використовувати для перевірки котушок запалювання CDI та модулів, які використовуються в мопедах і квадроциклах. Ці котушки живляться від напруги приблизно 100 В, яка генерується генератором під час руху. При спробі перевірки іскра буде дуже слабкою, ледве помітною.