виробник: DELPHI
каталожний номер: TD644W
| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | TD644W |
| Виробник деталей | Delphi |
| Номери замінних деталей | BIRTH 2159, FORMPART 1300019, KAMOKA 8800293, MAPCO 33236, MOTAQUIP LVSK1011, MOTAQUIP LVSK863, OCAP 1215646, RODRUNNER BC-FI-BS066, RODRUNNER BC-FI-BS067, RODRUNNER BC-SB 507, RODRUNNER BC-SB 60, TEKNOROT FI-BS066, TEKNOROT FI-BS067, TEKNOROT SB 507, TEK |
| Оригінальний номер деталі | CITROËN 1305552080, |
| Сторона встановлення | Права |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Автобуси, транспортні засоби доставки |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 1 кг |
виробник: DELPHI
каталожний номер: TD644W
Запчастини Delphi використовуються і рекомендуються багатьма виробниками автомобілів, такими якToyota ,Ford ,Audi < /B>і Ferrari . Багата пропозиція запчастин розділена за такими розділами: акумулятори , гальма, дизельні двигуни, управління двигуном, управління паливом, системи опалення та охолодження , безпека і захист, амортизатори, Рульове управління і підвіска, а також мастильні матеріали. Всі автозапчастини Delphi повинні відповідати вимогам до якості оригінальних запчастин, що дозволило компанії вийти на вершину продажів в області запасних частин.е>
перевірте відповідність за параметрами продукту або надішліть нам VIN-номер автомобіля