виробник: DELPHI
каталожний номер: TD643W
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | TD643W |
| Виробник деталей | Delphi |
| Номери замінних деталей | BGA BU2241, BORG & BECK BSK6897, FAG 829 0277 10, FIRST LINE FSK6897, FORMPART 1300018, FRAP FSB2655, KAMOKA 8800292, MAPCO 33235, OCAP 1215647, RODRUNNER BC-FI-BS058, RODRUNNER BC-FI-BS065, RODRUNNER BC-SB 508, RODRUNNER BC-SB 59, SASIC 9001719, SPIDAN C |
| Оригінальний номер деталі | CITROËN 1305551080, |
| Сторона встановлення | зліва |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Автобуси, транспортні засоби доставки |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 1 кг |
виробник: DELPHI
каталожний номер: TD643W
Запчастини Delphi використовуються і рекомендуються багатьма виробниками автомобілів, такими якToyota ,Ford ,Audi < /B>і Ferrari . Багата пропозиція запчастин розділена за такими розділами: акумулятори , гальма, дизельні двигуни, управління двигуном, управління паливом, системи опалення та охолодження , безпека і захист, амортизатори, Рульове управління і підвіска, а також мастильні матеріали. Всі автозапчастини Delphi повинні відповідати вимогам до якості оригінальних запчастин, що дозволило компанії вийти на вершину продажів в області запасних частин.е>
перевірте відповідність за параметрами продукту або надішліть нам VIN-номер автомобіля