виробник: DELPHI
каталожний номер: TD1761W
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | TD1761W |
| Виробник деталей | Delphi |
| Номери замінних деталей | AKRON-MALÒ 27468, BORG & BECK BSK7923, CORTECO 49401545, DYS 72-25097, FAI AutoParts SS8215, FEBI BILSTEIN 45803, FIRST LINE FSK7923, METZGER 52074809, MEYLE 314 710 0020, MOOG BM-SB-10457, ORIGINAL IMPERIUM 38657, QUINTON HAZELL EM4766, SIDEM 821329, SPI |
| Сторона встановлення | назад |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 5 кг |
| Вага продукту | 5 кг |
виробник: DELPHI
каталожний номер: TD1761W
Запчастини Delphi використовуються і рекомендуються багатьма виробниками автомобілів, такими якToyota ,Ford ,Audi < /B>і Ferrari . Багата пропозиція запчастин розділена за такими розділами: акумулятори , гальма, дизельні двигуни, управління двигуном, управління паливом, системи опалення та охолодження , безпека і захист, амортизатори, Рульове управління і підвіска, а також мастильні матеріали. Всі автозапчастини Delphi повинні відповідати вимогам до якості оригінальних запчастин, що дозволило компанії вийти на вершину продажів в області запасних частин.е>
перевірте відповідність за параметрами продукту або надішліть нам VIN-номер автомобіля