виробник: DELPHI
каталожний номер: TD1750W
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | TD1750W |
| Виробник деталей | Delphi |
| Номери замінних деталей | A.B.S. 271197, BORG & BECK BSK8032, FIRST LINE FSK8032, |
| Оригінальний номер деталі | MAZDA GS1D34300G*, MAZDA GS1D34300L* |
| Сторона встановлення | Права |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 1 кг |
виробник: DELPHI
каталожний номер: TD1750W
Запчастини Delphi використовуються і рекомендуються багатьма виробниками автомобілів, такими якToyota ,Ford ,Audi < /B>і Ferrari . Багата пропозиція запчастин розділена за такими розділами: акумулятори , гальма, дизельні двигуни, управління двигуном, управління паливом, системи опалення та охолодження , безпека і захист, амортизатори, Рульове управління і підвіска, а також мастильні матеріали. Всі автозапчастини Delphi повинні відповідати вимогам до якості оригінальних запчастин, що дозволило компанії вийти на вершину продажів в області запасних частин.е>
перевірте відповідність за параметрами продукту, номером оригіналу або по VIN автомобіля