Стан | Новий |
---|
Стан | Новий |
---|
зварювальний апарат migomat Powermat PM-IMG-220T < /b > завдяки своєму виготовленню знайде застосування як в домашніх майстернях, так і в домашніх господарствах, а також в більш професійних застосуваннях, таких як польові роботи і всі види ремонтних робіт всередині будівель.
Migomat від Powermat-це пристрій з широким спектром застосувань, призначене для інверторного джерела струму, що дозволяє зварювання плавким дротом в газовій оболонціMIG/MAG або fcaw самозахист дроту (після зміни полярності), зварювання оболонкою електродомMMA , а також методомTig Lift (для цього потрібна додаткова ручка для зварювання методомTIG Liftlift)
Електроніка пристрою заснована на IGBT-транзисторах, що поєднують переваги двох типів транзисторів Простота управління польовими транзисторами і висока напруга пробою, а також швидкість перемикання біполярних транзисторів. Зварювальний струм дуже стабільний, що гарантує ідеальний зварний шов. Завдяки технології IGBT пристрій легкий і компактний.е>
регулювання параметрів зварювання здійснюється плавно (плавно), Максимальний струм зварювання залежить від товщини використовуваного проводу/електрода, напруги зварювання, а також швидкості подачі дроту в разі методу MIG / MAG/fcAW . Двовалковий фідер працює з дротом діаметром 0,6 / 0,8 / 1,0 мм.
висока ефективність зварювального апарату дозволяє проводити зварювання струмом 220a (для MIG / MAG / FCAW) і 170A (для TIG/MMA) в 60% робочого циклу. Тепловий вимикач відключить пристрій в разі перевищення допустимого робочого циклу для даного зварювального струму, що запобіжить перегрів зварювального апарату.
поточні параметри пристрою під час зварювання відображаються на двох дуже зручних для читання дисплеях, що дозволяють підібрати оптимальні робочі параметри. Зручні і дуже розбірливі маніпулятори дозволяють змінювати параметри зварювання навіть з надітими рукавичками.е>
зварювання методом MIG / MAG є одним з найбільш широко використовуваних процесів зварювання. Але що насправді ховається за ним? Все залежить від вибору відповідних захисних газів і сполучних речовин, аж до властивостей різних типів зварювальних дуг.
зварювання MIG / MAG також називається дуговим зварюванням металів в оболонці захисних газів (MSG) і відноситься до методів зварювання в оболонці захисних газів. До них відносяться всі процеси дугового зварювання, в яких використовуються захисні гази для запобігання небажаного контакту зварювальної ванни з киснем з навколишнього повітря.
зварювання MIG / MAG фактично включає в себе два різних процесу зварювання: зварювання MIG - це зварювання в оболонці інертних газів. Цей метод використовує інертні і, отже, інертні гази, такі як аргон, гелій або їх суміші. MAG-зварювання - це зварювання в оболонці активних газів. Тут на додаток до Аргону використовуються активні гази, такі як вуглекислий газ (CO2) або кисень (O2). Також можливе використання чистого CO2 в якості захисного газу для зварювальної ванни.
де використовується цей метод зварювання?зварювальні процеси MIG / MAG можуть використовуватися виключно універсально. Вони використовуються, зокрема, в металообробній промисловості, в будівництві сталевих конструкцій і резервуарів, суднобудуванні і в автомобільній промисловості. Процеси MIG / MAG дозволяють зварювати деталі з різних матеріалів різної товщини і геометрії. Зварювання методом MIG особливо підходить для кольорових металів: алюмінію, магнію, міді і титану. Методи MAG в основному використовуються для зварювання нелегованих, низьколегованих та високолегованих сталей.
переваги зварювання MIG / MAG:дугове зварювання електродом з оболонкою також називається методом MMA (Manual Arc Welding), і це найстаріший і самий універсальний метод дугового зварювання.
у методі ММА використовується обгорнутий електрод, який складається з металевого сердечника, покритого пресованою оболонкою. Між кінцем електрода і звареним матеріалом проводиться електрична дуга. Запалювання дуги має контактний характер, торкаючись кінця електрода до зварюваного матеріалу. Електрод плавиться, і краплі розплавленого металу електрода переносяться через дугу в рідку ванну зварного металу, утворюючи після охолодження зварений шов. Зварювальник підносить електрод у міру його плавлення до зварюваного об'єкту, щоб підтримувати дугу постійної довжини, і одночасно переміщує його плавиться кінець по лінії зварювання. Плавиться оболонка електрода виділяє гази, які захищають рідкий метал від впливу атмосфери, а потім твердне і утворює на поверхні озера шлак, який захищає затверділий метал зварного шва від впливу навколишнього середовища. Коли електрод відсувається від зварюваного предмета, електрична дуга припиняється, і процес зварювання переривається. Після укладання одного стібка шлак необхідно механічно видалити.
основна відмінність від інших методів зварювання полягає в тому, що в методі ММА електроекрод скорочується. У методах TIG і MIG/MAG довжина електрода завжди залишається незмінною, а відстань між держателем і зварним елементом постійно фіксується. У методі ММА, щоб підтримувати постійне відстань між електродом і зварювальним озером, тримач електрода повинен постійно переміщатися в напрямку зварюваного елемента, що призводить до того, що навички зварника відіграють особливу роль.
TIG-зварювання - це метод, що дозволяє отримати зварні шви найвищої якості. Зварювальна дуга світиться між високотемпературним стійким вольфрамовим електродом кажана і зварним елементом. Інертний газ, від якого метод отримав назву, створює анаеробну атмосферу і запобігає хімічні реакції рідкої зварювальної ванни. В результаті виходять гладкі, рівні і безпірні зварні шви. Сполучна подається вручну або з пристрою подачі дроту.
зварювання TIG можлива для всіх зварюваних металів. Найбільший діапазон застосування - це нержавіючі сталі і кольорові метали, такі як алюміній, мідь і латунь. TIG в основному використовується для виготовлення прикордонного шару зварного шва, тому що зварні шви чисті і без пористі і, таким чином, добре витримують динамічні навантаження.
для зварювання TIG використовується інертний (інертний) газ. Газова атмосфера має захисну функцію-запобігає хімічні реакції з рідким зварювальним озером і нагрітим матеріалом. Це гарантує отримання якісних зварних швів.
в якості захисних газів використовуються благородні гази, такі як гелій, аргон або їх суміші. Аргон використовується найчастіше: він оптимізує властивості випалу і забезпечує особливо стабільну зварювальну дугу. Гелій відводить тепло краще, ніж аргон, забезпечуючи тим самим глибоке і широке плавлення.
вольфрамовий електрод є серцем зварювання TIG. Вольфрам має температуру плавлення 3380 градусів Цельсія, що є найвищим значенням серед усіх чистих металів у періодичній системі елементів. Це гарантує, що електрод не плавиться, тоді як зварювальна дуга, яку він створює, нагріває і розріджує матеріал.
високочастотне запалюванняособливістю зварювання TIG є можливість безконтактного запалювання зварювальної дуги. Швидкі послідовні імпульси високої напруги дозволяють передавати іскри на зварений елемент і стабілізувати дугу зварювання. Для зварника високочастотне запалювання надзвичайно просте в експлуатації. Електрод не може прилипати до зварного елементу, і в зварному шві не утворюються вольфрамові включення.е>
пропозиція № xSale 11713064985