SMN1G.50.300-01 - ПРИВІД ЦИЛІНДР HYDR ПЛУНЖЕР ХІД 300 1-СТОРОННІЙ
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом SMN1G.50.300-01
Опис
Польський гідравлічний циліндр односторонньої дії з ходом 300 мм
код SKRAW-MET: [2535] виробник: Skraw-Met
_________________________________________________________
варто знати, вибираючи Постачальника приводу
використовується в сільськогосподарській техніці, навантажувачах TUR 1,2,3, агрегатах і плугах.
гідравлічний циліндр ідеально підходить для машин і обладнання з гідравлічним приводом.
символ: SMN1G 50X300-01
технічні характеристики:
  • довжина складеного приводу 460 мм
  • довжина розподіленого приводу 760 мм
  • діаметр штока поршня 50 мм
  • хід поршня 300 мм,
  • кріплення з однієї й іншої сторони Fi 25,25
  • зовнішній діаметр приводу 72 мм
  • внутрішній діаметр приводу 60 мм