RRT1600-K 1600W TOP ФРЕЗЕР
RRT1600-K 1600W TOP ФРЕЗЕР
Що Ви шукаєте?
RRT1600-K 1600W TOP ФРЕЗЕР
Опис
RRT1600-K 1600W РОТАЦІЙНО-ФРЕЗЕРНИЙ ВЕРСТАТ
TT5133004796
Технічні дані:
Похибка рівня шуму (дБ(A)): 3,0
Похибка рівня звукового тиску (дБ(А)): 3,0
Код EAN: 4892210180223
Вхідна потужність (Вт): 1600
Артикул: 5133004796
Рівень звукового тиску (Lpa)(дБ(A)): 91,6
Рівень звукової потужності (Lwa)(дБ(A)): 102,6
Рівень вібрації (м/с2): 3,1
У набір входить: Коробка
Вага (кг): 7,6
Відступ 0-55 мм із точним регулюванням висоти забезпечує точний контроль і повторюваність різання
Прозорий Дефлектор стружки дозволяє користувачеві бачити лінію різання
П'ять найпопулярніших різців дозволять користувачеві почати фрезерування одразу після покупки
1x 6 мм прямий різець
1x 6-мм фреза для канавок
1x фреза з ластівчиним хвостом
1x радіусна фреза
Посібник із шаблонів
Пилозахисна насадка
1x цанга 6 мм
1x цанга 8 мм
FREZARKA GÓRNOWRZECIONOWA RRT1600-K 1600W
FREZARKA GÓRNOWRZECIONOWA RRT1600-K 1600W Stan opakowania oryginalne
FREZARKA GÓRNOWRZECIONOWA RRT1600-K 1600W Seria RRT1600-K
FREZARKA GÓRNOWRZECIONOWA RRT1600-K 1600W Rodzaj frezarki górnowrzecionowa