RM02/60/110/400 - Спортивний Глушник Прольоту. RM02 400 мм 60 мм 110 мм
Стан Новий
Номер за каталогом RM02/60/110/400
Опис
універсальний глушник з нержавіючої сталі RM Motors розміри глушника:
  • довжина банки: 400 мм
  • діаметр впуску: 60 мм
  • діаметр банки: 110 мм
у нас є Глушники в багатьох різних конфігураціях.
спортивний наскрізний глушник з кислотостійкої сталі
довжина банки-250-600 мм (кожні 50 мм)
діаметр банки– 110, 120, 130, 140, 150, 160 мм
діаметр впуску / прольоту– 50, 54, 57, 60, 63,5, 70, 76 мм
довжина впускної труби-50 мм
продукт також доступний у версії з рельєфом всередині прольоту для поліпшення демпфування.
складання походить від версії 300 мм і довше.
наскрізна конструкція глушника підкреслить звук двигуна і не обмежить потужність автомобіля.
нержавіюча сталь забезпечить довговічність протягом багатьох років.
спортивний глушник з наскрізною конструкцією
- повністю виготовлений з кислотостійкої сталі t304
- повністю зварена, ручна обробка
- повністю виробляється в польському
- 24 місяці гарантії
внутрішня частина глушника складається з:
- перфорована труба з нержавіючої сталі
- термостійка шерсть з нержавіючої сталі 800 градусів Цельсія
- вогнестійкий скляний килимок з повним ворсом
- пресована днища, стійка до розтріскування
Глушники RM02 з діаметром банки більше 130 мм і довжиною 400 мм не підлягають поверненню ,а термін їх виготовлення може бути збільшений.
що таке тиснення і що воно дає?
спортивний наскрізний глушник RM02 з прорізом 400 мм 60 мм 110 мм гарантія швидкої доставки продукт має 24-місячну гарантію.