| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | PL082056 |
| Виробник деталей | Koyorad |
| Номери замінних деталей | NISSENS 68135A, MAHLE CR 1895 000S, DENSO DRM40106, AVA COOLING HD2190, NRF 53530 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 6,51 кг |
| Вага продукту | 6,51 кг |
