| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | PL072513 |
| Виробник деталей | Koyorad |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 3 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 0,15 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | PL072513 |
| Виробник деталей | Koyorad |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 3 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 0,15 кг |
SUBARU DAIHATSU радіатор двигуна DAIHATSU SIRION; SUBARU JUSTY IV 1.0/1.3/1.5 01/05 - Каталожний номер PL072513 УВАГА! Пропозиція діє за 1 шт. Характеристики продукту: Висота [мм]: 400 Ширина [мм]: 312 Товщина [мм]: 16 З рамою: Ні Вага (кг): 3 Виробник запчастини: KOYORAD Список автомобілів внизу сторінки.; Найнадійніший спосіб вибрати правильну деталь - це перевірити номер виробу, який зараз встановлено в автомобілі.; Застосування: Daihatsu Daihatsu SIRION (M3_) 1.3 (M301) (K3-VE) 1298ccm 87KM/64kW 2005/01- Daihatsu SIRION (M3_) 1.0 (1KR-FE) 998ccm 70KM/51kW 2005/01-2013/06 Daihatsu SIRION ( M3_) 1.3 4WD (K3-VE) 1298ccm 91KM/67kW 2008/03- Daihatsu SIRION (M3_) 1.5 (3SZ-VE) 1495ccm 103KM/76kW 2008/03- Daihatsu SIRION (M3_) 1.3 4WD (K3-VE) 12 98cc 87 км /64kW 2005/04- Daihatsu SIRION (M3_) 1.3 (K3-VE) 1298ccm 91KM/67kW 2008/03- Subaru Subaru JUSTY IV 1.0 (1KR-FE) 998ccm 69KM/51kW 2007/01-
ОРИГІНАЛ. Абсолютно новий.
Висота (включно з упаковкою): 160 мм
Ширина (включно з упаковкою): 440 мм
Довжина (разом з упаковкою): 630 мм мм
Кількість в упаковці: 1
Виробник деталі: Koyorad
MPN: PL072513
Тип автомобіля: Легкові автомобілі
Одиниця вимірювання: PCS
Артикул: 2462619