| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | PL061854 |
| Виробник деталей | Koyorad |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Вантажівки для доставки, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 0,1 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 2,56 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | PL061854 |
| Виробник деталей | Koyorad |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Вантажівки для доставки, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 0,1 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 2,56 кг |
Радіатор двигуна (ручна) FORD FIESTA V, FUSION; MAZDA 2 1.25-1.6 11/01-12/12 Виробник: KOYORAD Номер: PL061854 Підходить до автомобілів: FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 51 кВт FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 55 кВт FORD FIESTA V (JH_) , JD_) 1.4 16V 59 кВт FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 74 кВт FORD FUSION (Ju_) 1.25 55 кВт Ford Fusion (Ju_) 1.4 59 кВт Ford Fusion (Ju_) 1.4 LPG 59 кВт Ford Fusion (Ju_) 1.6 74 кВт mazda 2 (DY) 1.25 55 кВт MAZDA 2 (DY) 1.4 59 кВт MAZDA 2 (DY) 1.6 74 кВт Параметри: Висота: 499 [мм] Ширина: 348 [мм] Товщина: 16 [мм] З рамою: Ні Кондиціонер: Так Тип коробки передач: Механічна Тип коробки передач: механічна / опціонально автоматична Матеріал: пластик Комплектація автомобіля: для автомобілів з/без кондиціонера Розміри радіатора: 499 X 349 X 16 мм; В одній моделі автомобіля можуть бути різні варіанти деталей. Якщо ви не впевнені в правильності підбору запчастин, рекомендується перевірка за VIN.
ОРИГІНАЛ. Абсолютно новий.
Висота (включно з упаковкою): 135 мм
Ширина (включно з упаковкою): 490 мм
Довжина (разом з упаковкою): 670 мм
Кількість в упаковці: 1
Виробник деталі: Koyorad
MPN: PL061854
Тип автомобіля: Комерційні автомобілі, Легкові автомобілі
Од. вимірювання: PCS
Артикул: 2475798