| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | PL033065 |
| Виробник деталей | Koyorad |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 3,1 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 3,1 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | PL033065 |
| Виробник деталей | Koyorad |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 3,1 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 3,1 кг |
MITSUBISHI MIRAGE Радіатор Радіатор двигуна (МКПП) MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR 1.0/1.2 05/12- Номер за каталогом PL033065 УВАГА! Пропозиція діє за 1 шт. Характеристики продукту: Висота [мм]: 375 Ширина [мм]: 402 Товщина [мм]: 16 Кондиціонер: Ні Кондиціонер: Так Тип коробки передач: Механічна Вага (кг): 3.1 Виробник деталей: KOYORAD Список автомобілів на нижні сторінки.; Найнадійніший спосіб вибрати правильну деталь - це перевірити номер виробу, який зараз встановлено в автомобілі.; Застосування: Mitsubishi MIRAGE / SPACE STAR liftback (A0_A) 1.0 (A05A) (3A90) 999ccm 71KM/52kW 2012/05- Mitsubishi MIRAGE / SPACE STAR liftback (A0_A) 1.2 (A03A) (3A92) 1193ccm 80KM/59kW 2 012/ 10 -
ОРИГІНАЛ. Абсолютно новий.
Ширина (включаючи упаковку): 200 мм
Висота (включаючи упаковку): 560 мм
Довжина (разом з упаковкою): 700 мм
Кількість в упаковці: 1
Виробник деталі: Koyorad
MPN: PL033065
Тип автомобіля: Легкові автомобілі
Одиниця вимірювання : PCS
Артикул: 2614625