| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | PL021939 |
| Виробник деталей | Koyorad |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 4,14 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 4,14 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | PL021939 |
| Виробник деталей | Koyorad |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 4,14 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 4,14 кг |
ОХОЛОДЖУВАЧ ВОДИ KOYORAD PL021939; ?Зверніть увагу? В одній моделі автомобіля можуть бути різні варіанти деталей. Якщо ви не впевнені в правильності підбору запчастини, рекомендується перевірити за номером VIN; ? Технічні характеристики ?? Висота [мм] ? 380 ?? Опис товару? Радіатор двигуна підходить: NISSAN CUBE, JUKE, TIIDA 1.6/1.8 09/07- ?? Індекс ? PL021939 ?? Товщина [мм] ? 16 ?? Продюсер ? КОЙОРАД ?? З рамою? НІ?? Код виробника? PL021939 ?? Ширина [мм] ? 591 ?? Продюсер ? КОЙОРАД; Номери заміни AKS DASIS 070159N AVA QUALITY COOLING DN2338 JDEUS 019M68 NISSAN 214101JY0A 21410EE000 21410EW000 21410-1FD0A NISSENS 68741 SCHLIECKMANN 60132338 VALEO 701 583 VAN WEZEL ACI 13002338 13002338
ОРИГІНАЛ. Абсолютно новий.
Ширина (включно з упаковкою): 150 мм
Висота (включно з упаковкою): 620 мм
Довжина (разом з упаковкою): 780 мм
Кількість в упаковці: 1
Виробник деталі: Koyorad
MPN: PL021939
Тип автомобіля: Легкові автомобілі
Одиниця вимірювання : PCS
Артикул: 2462618