| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 9850158780 |
| Виробник деталей | Peugeot OE |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | 4x4/позашляховик |
| Вага продукту з упаковкою | 25 кг |
| Стан упаковки | заміна |
| Вага продукту | 25 кг |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 9850158780 |
| Виробник деталей | Peugeot OE |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | 4x4/позашляховик |
| Вага продукту з упаковкою | 25 кг |
| Стан упаковки | заміна |
| Вага продукту | 25 кг |
Тема аукціону: Peugeot E-3008 III 2024 SLAM SLAM CRADLE для фронту двигуна 9850158780
ємність: 0,0 лПотужність двигуна: 208 HP
паливо: електрик
код двигуна:
ЧАСТИНА: 985087 Автоматична коробка передач: Автоматична коробка передач: Автоматична коробка передач:Тіло: SUV
код лаку: ESU - Білий Океніт
Пільгова сторінка: 3862 км
м. Примітки: vinsanki wózek kołyska pod silnik przód 9850158780 ---------------------------------------- Peugeot e-3008 Elektryk ZK03 213KM/157KW 2023 Biały ESU-Білий Океніт
--------------------------------------------------------------------------------------
! Оригінальний та законний
! Експрес -доставка
! Ви купуєте товар, видимий на фотографії
! Гарантія якості
gku47212