| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | PE181520Y |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | PE181520Y |
| Оригінальний номер деталі | PE181520Y |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 7 кг |
| Вага продукту | 5 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | PE181520Y |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | PE181520Y |
| Оригінальний номер деталі | PE181520Y |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 7 кг |
| Вага продукту | 5 кг |
НОВИЙ КОМПЛЕКТ ОХОЛОДЖУВАЧА ВОДИ ТА КОНДИЦІОНЕРУ З ГАРАНТІЄЮ ОДИН РІК
.
.
ВОДА ;
ОСНОВНІ РОЗМІРИ 728 x 374 x 16
НОМЕР ДЕТАЛІ PE181520Y
ВЕРСІЇ ДЛЯ БЕНЗИНОВОГО ДВИГУНА
З ОТВОРОМ ДЛЯ ДАТЧИКА
.
КЛІМАТ
ОСНОВНИЙ ВИМІР ; 640 X 366 p> .
НОВІ ОХОЛОДЖУВАЧІ, НІКОЛИ НЕ ВИКОРИСТОВУВАЛИСЯ НЕ ВСТАНОВЛЮВАЛИСЯ
.
БАГАТО ІНШИХ РАДІАТОРІВ НА ПРОДАЖ ДЛЯ ВСІХ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ