| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 117.7605 |
| Виробник деталей | KS Tools |
| Номери замінних деталей | KAVO PARTS ECC-10009 |
| Тип автомобіля | Невизначено |
| Напруга | 230В |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 56 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Номінальна потужність | 3,7 кВт |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 117.7605 |
| Виробник деталей | KS Tools |
| Номери замінних деталей | KAVO PARTS ECC-10009 |
| Тип автомобіля | Невизначено |
| Напруга | 230В |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 56 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Номінальна потужність | 3,7 кВт |
Мобільна зарядна станція KS TOOLS 117.7605 — це компактне та зручне рішення для зарядки електромобілів та гібридних автомобілів. Пристрій відповідає стандарту EN 61851-21-2:2017 і оснащений роз'ємом типу 2 (IEC 62196-2) і стандартною вилкою Schuko, тому його можна підключати до звичайної побутової розетки 230 В.
Ідеально підходить для користувачів, які хочуть заряджати свій автомобіль вдома, в гаражі, в майстерні або під час подорожі. Вбудований світлодіодний дисплей показує поточний стан зарядки та будь-які помилки, а можливість вибору струму (10 А або 16 А) дозволяє адаптувати процес до умов установки.
Основні характеристики:
УЗО типу А,
захист від перегріву,
контроль помилок заряджання.
перед блоком керування: 1,3 м,
після блоку керування: 4,0 м,
загальна довжина кабелю: прибл. 5,5 м.
Переваги використання:
Технічні параметри:
N10A