| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 21 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| EAN (GTIN) | 5901001764067 |
| Продюсер | Орлен Олія |
| Каталожний номер виробника | QFO821K20 |
| Ємність упаковки | 20 років |
| Клас в'язкості SAE | 80 Вт |
| Специфікація якості | API GL-4 |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 21 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| EAN (GTIN) | 5901001764067 |
| Продюсер | Орлен Олія |
| Каталожний номер виробника | QFO821K20 |
| Ємність упаковки | 20 років |
| Клас в'язкості SAE | 80 Вт |
| Специфікація якості | API GL-4 |
Характеристика Мінеральна трансмісійна олива для автомобілів дуже добре змащує, захищає від іржі, стійка до окислення і має високу несучу здатність. Додатки Призначений для трансмісій автотранспорту, особливо для коробок передач і бортових передач легкових, вантажних і землерийних машин, що працюють у складних умовах експлуатації, а саме:
• високі швидкості та низький крутний момент
• низькі швидкості та високий крутний момент
• і в тих машинах і пристроях, для яких виробник рекомендує мастило класу GL-4 за API.