| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 6 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| EAN (GTIN) | 3425901137742 |
| Продюсер | Ельф |
| Каталожний номер виробника | 2223530 |
| Ємність упаковки | 5 років |
| Клас в'язкості SAE | 75 Вт |
| Специфікація якості | GL-4 |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 6 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| EAN (GTIN) | 3425901137742 |
| Продюсер | Ельф |
| Каталожний номер виробника | 2223530 |
| Ємність упаковки | 5 років |
| Клас в'язкості SAE | 75 Вт |
| Специфікація якості | GL-4 |
Технічні характеристики:
Переваги використання трансмісійної оливи ELF TRANSELF NFX 75W — це:
Олива для коробок передач ELF TRANSELF NFX 75W - це сучасна, високоякісна трансмісійна олива на основі синтетичної технології, призначена для механічних коробок передач легкових і комерційних автомобілів RENAULT, OPEL, NISSAN, MITSUBISHI.