| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 4,5 кг |
| EAN (GTIN) | 4014835732995 |
| Продюсер | Равенол |
| Каталожний номер виробника | 1212101-004-01-999 |
| Ємність упаковки | 4 роки |
| Клас в'язкості SAE | 75 Вт |
| Ємність | 4 літри |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 4,5 кг |
| EAN (GTIN) | 4014835732995 |
| Продюсер | Равенол |
| Каталожний номер виробника | 1212101-004-01-999 |
| Ємність упаковки | 4 роки |
| Клас в'язкості SAE | 75 Вт |
| Ємність | 4 літри |
RAVENOL MERCON V перевірено на практиці та протестовано в компонентах з рекомендацією використовувати оливи з дозволом / специфікацією:
MERCON,
GM DEXRON D III,
Allison C-4
Схвалення:
Ford WSS-M2C202-B,
Mercon V (Номер ліцензії M5060502)
Бренд RAVENOL багатьма професіоналами ототожнюють з найвищою якістю мастильних матеріалів на ринку, які часто не тільки відповідають, але й перевищують вимоги провідних виробників автомобілів. Відмінна репутація RAVENOL, як у країні, так і на міжнародних ринках, можлива завдяки використанню передових технологічних рішень, розроблених у надзвичайно сучасних та унікальних у світі технологічних центрах і лабораторіях, розташованих у Німеччині.
Тип коробки передач: Ручний
В'язкість: 75 Вт
Ean: 4014835732995