| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 4 кг |
| EAN (GTIN) | 4014835719897 |
| Продюсер | Равенол |
| Каталожний номер виробника | 1221104-004-01-999 |
| Ємність упаковки | 4 роки |
| Клас в'язкості SAE | SAE 75 Вт |
| Специфікація якості | AC DELCO 10-4037 |
| Ємність | 4 літри |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 4 кг |
| EAN (GTIN) | 4014835719897 |
| Продюсер | Равенол |
| Каталожний номер виробника | 1221104-004-01-999 |
| Ємність упаковки | 4 роки |
| Клас в'язкості SAE | SAE 75 Вт |
| Специфікація якості | AC DELCO 10-4037 |
| Ємність | 4 літри |
MTF MTF-3 Oil (4L) SAE 75W ; BMW 23007533818MTFLT3; BMW 818MTFLT3; BMW 83220396706; BMW 83227533; BMW MTFJWS2271; CITROEN 9730A8; FORD M2C200-D2; PEUGEOT 9730A8; TOYOTA 0888581001; TOYOTA 888581081;
В одній моделі автомобіля можуть бути різні варіанти деталей. Якщо ви не впевнені в правильності підбору запчастин, рекомендується перевірка за VIN.