інформація про продукт:
- Стан: Нове
- виробник:Заміна
технічна інформація:
- Сторона установки: передня ліва ( від водія)
- Двигун: бензин / дизель
- модель:хетчбек / седан / універсал b>
- кріплення маточини на 3 гвинта!
| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | 44070091201 |
| Виробник деталей | Vika |
| Номери замінних деталей | AIC 55696, ESEN SKV 47SKV051, GH GH-299963V, RIDEX 1159S0013, Stark SKSAW-2370013, |
| Оригінальний номер деталі | AUDI 1K0407255T, SEAT 1K0407255T, SKODA 1K0407255T, SKODA 1KD407255A, VW 1K0407255T, VW 1KD407255A, |
| Сторона встановлення | Передня вісь, ліва, передня |
| Тип автомобіля | Вантажівки для доставки, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 4 кг |
| Вага продукту | 5 кг |
інформація про продукт:
технічна інформація:
AUDI
SEAT
Skoda
VW
номер деталі:
* наведене вище застосування являє собою інформаційну функцію. Для правильного вибору деталей, будь ласка, порівняйте стару деталь з новою або вкажіть номер. кузов vin