KINCZYK 41-1023 Алмазне мереживо 12мм FI127/400мм
Що Ви шукаєте?
Опис
KINCZYK 41-1023
Алмазна коронка 12мм FI127/400мм
KINCZYK 41-1023 Koronka diamentowa 12mm FI127/400mm EAN (GTIN) 5908226213981
KINCZYK 41-1023 Koronka diamentowa 12mm FI127/400mm
  • Оснащений 10 сегментами
  • Стандартні свердла з тримачем 11/4".
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
  • свердла з ручкою: 11/4”
  • корисна довжина: 400 мм/450 мм.
  • Φ [мм]: 127 мм