важіль підвіски переднього колеса P Down RENAULT Laguna, Laguna III 1.5 D-3.5 10.07-12.15
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | JTC2183 |
| Виробник деталей | TRW |
| Номери замінних деталей | BORG & BECK BCA6791, FAG 821 0643 10, FEBI BILSTEIN 172563, FIRST LINE FCA6791, KAWE 8500 25559, KLAXCAR FRANCE 47583z, MANDO MSA015392, MASTER-SPORT GERMANY 36919/1-KIT-MS, MASTER-SPORT GERMANY 36919/2-KIT-MS, MASTER-SPORT GERMANY 36919-KIT-MS, MASTER-SP |
| Оригінальний номер деталі | RENAULT 54 50 000 01R, RENAULT 54 50 000 02R, RENAULT 54 50 000 11R, |
| Сторона встановлення | Зовнішня, передня вісь, права, нижня, права |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 6 кг |
| Вага продукту | 5 кг |
| Довжина | 358 мм |
