ІНВЕРТОР SINUSPRO-1500E 12V 1050 / 1500W UPS
Опис
основні характеристики <вулик>
  • безперервна потужність до 1050 Вт
  • імпульсна потужність 1500 Вт
  • Вхідна напруга: 12V
  • вихідна напруга: 230V / 10 50Hz / 0.5
  • напруга сигналу: чистий синус
  • оснащений випрямлячем і ДБЖ
  • корпус для установки на стіну
  • застосування <вулик>
  • пристрої RTV (телевізори, тюнери, hi-fi, dvd)
  • побутова техніка (холодильники, мікрохвильовки, блендери, Тостери)
  • електроінструменти (Свердла, шліфувальні верстати)
  • зарядний пристрій (смартфони, планшети, телефони, ноутбуки, gps)
  • насоси, компресори (вода, тепло, кондиціонери)
  • Офісна техніка (принтери, факси, комп'ютери, Монітори)
  • опис продукту
    серія інверторів напруги sinusPRO використовується для живлення електрообладнання, що вимагає змінної напруги 230 В від акумуляторів і автомобільних установок постійної напруги 12 В.він також може бути успішно використаний в якості аварійного джерела енергії для пристроїв, що вимагають безперервного живлення, таких як, наприклад, печі і насоси CO. В одному корпусі з кольоровим дисплеєм розміщений автоматичний регулятор напруги мережі AVR, 10A випрямляч для зарядки акумуляторів, інвертор чистий синус на основі тороїдального трансформатора, який компенсує різну реактивну потужність приймачів (можна комбінувати ємнісні, індуктивні і резистивні навантаження) і дуже гнучко реагує на перевантаження (запуск насосів, компресорів, двигунів). Інвертор може працювати в режимі ДБЖ, що забезпечує безперервну і безперебійну роботу повітродувок, живильників, насосів і т.д. пристрій автоматично переключиться при відключенні напруги мережі на роботу від акумулятора,а при поверненні напруги 230 В зарядить акумулятор.
    переваги <вулик>
  • автоматичний вентилятор охолодження інвертора з датчиком температури
  • низьке споживання струму в режимі очікування
  • Сигналізація розрядки батареї
  • з'єднувальний кабель для акумулятора
  • функція випрямляча та ДБЖ
  • автоматична зарядка акумулятора при поверненні живлення
  • захист <вулик>
  • захист від зворотної полярності
  • захист від падіння напруги
  • захист від перевантаження
  • захист від короткого замикання
  • захист від перегріву
  • ТЕХНІЧНІ характеристики <вулик>
  • Потужність < /B>: 1050 Вт / 1500 Вт
  • діапазон вхідної напруги (акумуляторна батарея): 12 В постійного струму
  • струм холостого ходу: 1.2 a
  • вихідна напруга : 230V 50Hz
  • ефективність: >92%
  • випрямляч : 20A MPPT
  • автоматичний регулятор напруги мережі: AVR 230+ / -8% VAC
  • захист від перевантаження при навантаженні 120% : IPS автоматично відключається
  • захист від короткого замикання (автоматичне відключення):
  • захист від низької напруги :
  • температура: 0-40 ° C
  • приблизний час роботи пристрою
    • 18ah - 50W: 4ч, 100Вт: 2ч, 180Вт: 1ч, 10хв, 270вт: 45хв
    • 33ah - 50W: 7ч, 15хв, 100Вт: 3ч, 45хв, 180Вт: 2ч, 270Вт: 1ч, 20хв
    • 40AH - 50Вт: 9ч, 100Вт: 4ч, 30хв, 180Вт: 2ч, 35хв, 270вт: 1ч, 45хв
    • 55 Ач - 50Вт: 12ч, 15хв, 100Вт: 6ч, 7хв, 180Вт: 3ч, 30хв, 270вт: 2ч, 20хв
    • 65 Ач - 50Вт: 14ч, 30хв, 100Вт: 7ч 15хв, 180Вт: 4ч 10хв, 270вт: 2ч 45хв
    • 100 Ач - 50Вт: 22ч 15хв, 100Вт: 11ч 7хв, 180Вт: 6ч 30хв, 270вт: 4ч 20хв