| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | IKH01-24 |
| Виробник деталей | Denso |
| Номери замінних деталей | WILMINK GROUP WG1461492 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 0,2 кг |
| Розмір ключа | 16 мм |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | IKH01-24 |
| Виробник деталей | Denso |
| Номери замінних деталей | WILMINK GROUP WG1461492 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 0,2 кг |
| Розмір ключа | 16 мм |
Інформація про продукт
СВІЧКА ЗАПАЛЮВАННЯ, КІЛЬКІСТЬ ЕЛЕКТРОДІВ: 1, РОЗМІР КЛЮЧА: 16, M14, ДОВЖИНА РІЗЬБИ: 26,5 ММ ПІДХОДИТЬ: AUDI A6 C7, A7, FORD FOCUS II 2.5/4.0 05/10-09/18