| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 71101-13B4A |
| Виробник деталей | Honda OE |
| Сторона встановлення | спереду |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 10 кг |
| колір | для фарбування |
| Поверхня | пофарбовані |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 71101-13B4A |
| Виробник деталей | Honda OE |
| Сторона встановлення | спереду |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 10 кг |
| колір | для фарбування |
| Поверхня | пофарбовані |
HONDA CR-V 2023>
оригінальний передній бампер (ПІД ФАРБКУ!!!)