- асортимент: свічки розжарювання
- виробник: HIDRIA
- модель: H1 704
опис:
- напруга: 11 в
- Розмір різьби: M10 x 1.25
- загальна довжина: 84,0 мм
- глибина установки: 22,0 мм
- розмір ключа: 12 мм
- конусність: 120
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | H1 704 |
| Виробник деталей | Hidria |
| Номери замінних деталей | A-N PARTS A-N030346, BREMI 25036, |
| Оригінальний номер деталі | CATERPILLAR 172-4585, CATERPILLAR 439-4148, CATERPILLAR 593-5245, |
| Тип автомобіля | Вантажівки для доставки, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 0,1 кг |
| Загальна довжина | 84 мм |
| Розмір ключа | 12, 12 мм |
| Напруга | 12 травня |
| Кількість штук | 1 шт. |
опис: