виробник: JAPKO
каталожний номер : GOJ434 JAPKO < /b >
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | GOJ434 |
| Виробник деталей | Japko |
| Номери замінних деталей | A.B.S. 270830, ASHIKA GOM-434, BIRTH 2738, GOOM CAS-0328, HERTH+BUSS JAKOPARTS J4204207, JAPANPARTS RU-434, KAMOKA 8800378, KAVO PARTS SCR-2031, MOOG HO-SB-5733, NIPPARTS N4234040, |
| Оригінальний номер деталі | HONDA 51395-SMG-E01, HONDA 51396 SMG E03, HONDA 51396SMGE05, |
| Сторона встановлення | задня, передня вісь, ліва, передня ліва, задня |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 1 кг |
| Загальна довжина | 215 мм |
виробник: JAPKO
каталожний номер : GOJ434 JAPKO < /b >
JAPKO , бренд групи Japanparts, присутній на ринку з 1989 року як лідер сектора імпорту та дистрибуції запчастин для азіатських автомобілів (японських, корейських, індійських та ін.) і американських.е>
асортимент продукції, пропонованої Japanparts, включає механічну лінію (фільтри, Вкладиші, гальмівні диски, гідравлічні деталі, муфти, ремені і натягувач ременя і т.д.), лінія обробки (Поршні ,головки, вкладиші і т. д.), електричну лінію (мотори, генератори змінного струму, свічки, двірники і ін.) і лінію підвіски (амортизатори і кермові тяги).е>
перевірте відповідність за параметрами продукту або надішліть нам VIN-номер автомобіля