виробник: JAPKO
каталожний номер : GOJ2456 JAPKO < /b >
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | GOJ2456 |
| Виробник деталей | Japko |
| Номери замінних деталей | ASHIKA GOM-2456, JAPANPARTS RU-2456, Oyodo 40Z2076-OYO, PEMEBLA JAPRU-2456, |
| Оригінальний номер деталі | TOYOTA 48660-51010, TOYOTA 48670-51010, |
| Сторона встановлення | задня, передня вісь, нижня, передня, задня |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 1 кг |
| Довжина | 75 мм |
виробник: JAPKO
каталожний номер : GOJ2456 JAPKO < /b >
JAPKO , бренд групи Japanparts, присутній на ринку з 1989 року як лідер сектора імпорту та дистрибуції запчастин для азіатських автомобілів (японських, корейських, індійських та ін.) і американських.е>
асортимент продукції, пропонованої Japanparts, включає механічну лінію (фільтри, Вкладиші, гальмівні диски, гідравлічні деталі, муфти, ремені і натягувач ременя і т.д.), лінія обробки (Поршні ,головки, вкладиші і т. д.), електричну лінію (мотори, генератори змінного струму, свічки, двірники і ін.) і лінію підвіски (амортизатори і кермові тяги).е>
перевірте відповідність за параметрами продукту або надішліть нам VIN-номер автомобіля