виробник: TRW , Індекс:GBS2518 < /b >
| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | GBS2518 |
| Виробник деталей | TRW |
| Номери замінних деталей | A.B.S. 30020, ABE CCZ1590ABE, ASAM 74171, BIRTH 51818, EFI AUTOMOTIVE 302100, ENERGY CA0026TP, ESEN SKV 06SKV019, FEBI BILSTEIN 23808, GH GH-719910H, JPN 75E9247-JPN, KRAFT AUTOMOTIVE 9410018, MAXGEAR 20-0068, MDR MAB-91012, MEAT & DORIA 90050, NK 294728, |
| Оригінальний номер деталі | AUDI 1K0 927 808, AUDI WHT 003 858, SEAT 1K0 927 808, SEAT WHT 003 858, SKODA 1K0 927 808, SKODA WHT 003 858, VW 1K0 927 808, VW WHT 003 858, |
| Сторона встановлення | задня - права |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Вантажівки для доставки, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 1 кг |
| Довжина | 77 мм |
| Тип датчика | активний датчик |
