амортизатор IVECO DAILY -90 Заднє масло 59-12
номер товару: FT11146
виробник :FAST < /B >
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | FT11146 |
| Виробник деталей | Fast |
| Номери замінних деталей | 125 668, 131 220, V2111, ST1514A, |
| Оригінальний номер деталі | IVECO 42558904, IVECO 98415333, IVECO 98445872, IVECO 98445873, |
| Сторона встановлення | Задня вісь права, задня вісь ліва, задня ліва, задня права |
| Тип автомобіля | Вантажівки для доставки |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 5 кг |
| Тип | олія |
| Тип підвіски | стандарт |
амортизатор IVECO DAILY -90 Заднє масло 59-12
номер товару: FT11146
виробник :FAST < /B >
параметр: S30X196
тип амортизатора: тиск масла
спосіб кріплення амортизатора:Нижнє око
спосіб кріплення амортизатора:верхнє око
система демпфування вібрації підвіски:подвійна трубка
каталожні номери оригінальних запчастин і замін з виробниками:
транспортні засоби, до яких підходить ця частина:
IVECO
IVECO DAILY II повний кузов / універсал
IVECO DAILY II Платформа / шасі
IVECO DAILY II самоскид