Циркулярна пила Vertex VPT1400LASER 1400 Вт 185 мм
Що Ви шукаєте?
В наявності
Код товару:
Опис
Pilarka tarczowa Vertex VPT1400LASER 1400 W 185 mm
Основна інформація
  • Тип: Ручний
  • Швидкість обертання: 4500 об./хв.
  • Діаметр диска: 185 мм
  • Діаметр отвору диска: 20 мм
  • Глибина різання під кутом 90º: 65 мм
  • Потужність: 1400 Вт
  • Глибина різання при 45º: 45 мм
  • Джерело живлення: 230 В
  • Вага: Немає даних
  • Регулювання швидкості: Ні
  • Робота з направляючою рейкою: Ні
  • Регулювання глибини різу: Так
  • Батарейка в комплекті: Не застосовується
  • Відрізний диск у комплекті: Так
  • У комплекті валіза: Ні
  • Ємність акумулятора: Не застосовується
  • Зарядний пристрій у комплекті: Не застосовується
  • Модель: VPT1400LASER
  • ID: 7965151
Циркулярна пила Vertex 185 мм/1400 Вт VPT1400LASER
Потужність 1400 Вт
Кут різання 0-45°
Макс. висота зрізу
90 градусів 65 мм
45 градусів 45 мм
Картонна упаковка
Комплектація: диск 185мм х 20мм 24T, лазер, монтажний ключ, напрямна