| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | DCP02037 |
| Виробник деталей | Denso |
| Номери замінних деталей | ACAUTO AC-01DN020 |
| Оригінальний номер деталі | AUDI 4F0260805AC |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Довжина | 222 мм |
| Висота | 138 мм |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | DCP02037 |
| Виробник деталей | Denso |
| Номери замінних деталей | ACAUTO AC-01DN020 |
| Оригінальний номер деталі | AUDI 4F0260805AC |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Довжина | 222 мм |
| Висота | 138 мм |
" Важливо! Перевірка за номером VIN: Щоб переконатися, що продукт ідеально підійде до вашого автомобіля, перед покупкою перевірте через Allegro (повідомлення продавцю) , щоб перевірити деталь за номером VIN. Інформація, яка міститься в примітках до замовлення, може не перевірятися на етапі обробки, оскільки ми зосереджені на підготовці та відправці посилок якомога швидше."
Правила купівлі:
Компресор, кондиціонер, OEM номер (оригінальні номери виробника автомобіля): 4F0260805J, 4F0260805N, 4F0260805S, 4F0260805AC, 4F0260805AG, HELLA 8FK351110-381 / ELSTOCK 51-0133 / SWAG 30945164 / HOFFER K15218 / POWERMAX 7010348 / HC-CARGO 240864 / AVA QUALITY COOLING AIK262 / AVA QUALITY COOLING AIAK262 / HELLA 8FK351110-881 / NISSENS 89052 / NRF 32263 / NRF 32263G / LUCAS ELECTRICAL ACP232 / FEBI BILSTEIN 45164 / MEAT & DORIA K15218 / DRI 700510133
Компресор, кондиціонер, підходить до моделей автомобілів:
AUDI (A6, A6 Allroad, A6 Allroad C6, A6 Avant, A6 C6, A6 C6 Avant)