| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | D7X010TT |
| Виробник деталей | Thermotec |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 0,1 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 4,44 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | D7X010TT |
| Виробник деталей | Thermotec |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 0,1 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 4,44 кг |
| Версія TecDoc | 2436 |
|---|---|
| матеріал | Алюміній, Пластик |
| Чиста довжина [мм] | 452 |
| Ширина сітки [мм] | 653 |
| Глибина нетто [мм] | 32 |
| Тип коробки передач | механічна / опціональна автоматична коробка передач |
| Тип радіатора | Ребра охолодження механічно підключені |
ОРИГІНАЛ. Абсолютно новий.
Висота (включно з упаковкою): 120 мм
Ширина (включно з упаковкою): 520 мм
Довжина (разом з упаковкою): 840 мм
Кількість в упаковці: 1
MPN: D7X010TT
Оригінальний номер каталогу: GENERAL MOTORS 52463046; ДЖЕНЕРАЛ МОТОРС 6302 007; OPEL 63 02 007
Тип автомобіля: Легковий
Одиниця виміру: Шт.
Виробник деталі: Thermotec
Артикул: 2481291