| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | D77005TT |
| Виробник деталей | Thermotec |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 0,1 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 3,84 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | D77005TT |
| Виробник деталей | Thermotec |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 0,1 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 3,84 кг |
| Обладнання автомобіля | для автомобілів з/без кондиціонера |
|---|---|
| Версія TecDoc | 2436 |
| матеріал | Мідь, пластик |
| Чиста довжина [мм] | 340 |
| Ширина сітки [мм] | 711 |
| Глибина нетто [мм] | 17 |
| Тип коробки передач | Механічна коробка передач |
| Тип радіатора | Паяні ребра охолодження |
РАДІАТОР ДВИГУНА SUBARU IMPREZA 1.6/1.8/2.0 08.92 - оригінальний продукт відомого виробника THERMOTEC, який характеризується високою якістю та довговічністю, завдяки чому ваш автомобіль зможе служити вам навіть на довгих і складних маршрутах. Кількість: 1 шт Виробник: THERMOTEC ГАРАНТУЄМО ОРИГІНАЛЬНІСТЬ ПРОДУКЦІЇ Тип коробки передач: механічна коробка передач Комплектація автомобіля: для автомобілів з кондиціонером і без Розміри радіатора: 340 X 711 X 17 мм Матеріал виробу: мідь Матеріал виробу: пластик Список сумісних транспортні засоби з додатковою інформацією про використання цієї частини наведено нижче. ; ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ (ЗАСТОСУВАННЯ ПРОДУКТУ) Нижче ви знайдете інформацію щодо використання запропонованої частини в окремих транспортних засобах (наприклад, сторона кріплення частини в транспортному засобі. Частина, що використовується з номера VIN. від року виробництва автомобіля тощо). Знайдіть свій автомобіль у списку нижче та перевірте, чи є на ньому номер між двома зірочками (наприклад, --> *1*). Якщо ви бачите число між ** біля свого автомобіля, порівняйте його з додатковою інформацією про той самий номер і перевірте, чи відповідає воно вашому авто. Додаткова інформація: *2036* --> До року випуску: 08/1998; СПИСОК СУМІСНИХ АВТОМОБІЛІВ В одній моделі автомобіля можуть бути різні варіанти деталей. Якщо ви не впевнені в правильності підбору запчастин, рекомендується перевірка за VIN. Список автомобілів, в яких використовувалася запчастина: SUBARU IMPREZA універсал (GF) 1.8 та AWD універсал 76kW/103KM (1992.08 - 2000.12) (БЕНЗИН) --> *2036* SUBARU IMPREZA універсал (GF) 1.6 та AWD універсал 66kW/90KM (1992.08) - 2000.12) (БЕНЗИН) --> *2036* SUBARU IMPREZA універсал (GF) 1.6 і AWD універсал 70кВт/95 км (1998.06 - 2000.12) (БЕНЗИН) --> *2036* SUBARU IMPREZA універсал (GF) 2.0 і AWD універсал 85 кВт / 116 км (1995.12 - 2000.12) (БЕНЗИН) --> *2036* SUBARU IMPREZA універсал (GF) 1.6 та універсал 70 кВт/95 км (1998.06 - 2000.12) (БЕНЗИН) --> *2036* SUBARU IMPREZA універсал (GF) ) 2.0 і 16V AWD універсал 92 кВт/125 км (1998.06 - 2000.12) (БЕНЗИН) --> *2036* SUBARU IMPREZA седан (GC) 1.6 і седан 70 кВт/95 км (1998.06 - 2000.12) (БЕНЗИН) --> *2036* SUBARU IMPREZA седан (GC) 1.6 i седан 66kW/90KM (1992.08 - 2000.12) (БЕНЗИН) --> *2036* SUBARU IMPREZA седан (GC) 2.0 i AWD седан 85kW/115KM (1995.10 - 2000.12) (БЕНЗИН) --> * 2036* SUBARU IMPREZA седан (GC) 1.6 i AWD седан 70 кВт/95 км (1998.06 - 2000.12) (БЕНЗИН) --> *2036* SUBARU IMPREZA седан (GC) 1.6 i AWD седан 66 кВт/90 км (1992.08 - 2000.12) (PETRO L) --> *2036* SUBARU IMPREZA седан (GC) 2.0 i AWD седан 92 кВт/125 км (1998.06 - 2000.12) (БЕНЗИН) --> *2036* SUBARU IMPREZA седан (GC) 1.8 i AWD седан 76 кВт/103 км (1992.08 - 2000.12) ) (БЕНЗИН) ) --> *2036* ; ПЕРЕВІРТЕ ДО 3 БЕЗКОШТОВНИХ ПОДАРУНКІВ, ЩО ЧЕКАЮТЬ НА ВАС; БЕЗКОШТОВНО! АВТОМОБІЛЬНИЙ АРОМАТ Освіжіть запах у вашому автомобілі та насолодіться його свіжістю.; БЕЗКОШТОВНО! SERVICE TAG Не забудьте про своє наступне обслуговування з нашою сервісною міткою.; БЕЗКОШТОВНО! ЩОСЬ СОЛОДКЕ Робота над автомобілем інколи може бути виснажливою, тож зробіть свою роботу ще приємнішою з нашим солодким подарунком.; ПОРІВНЯННІ КОДИ ДЕТАЛЕЙ (OE, OEM) Список номерів інших виробників пропонованої частини, що відповідає тій же специфікації. SUBARU: 45199FC031, SUBARU: 45199FA040, AURADIA: KSU016, AVA QUALITY COOLING: SU2015, AVA QUALITY COOLING: SU2016, GERI: 35017, NISSENS: 64185, NISSENS: 64185A, SERCK-MARSTON: 26790 01 , VAN WEZEL: 51002015, WILLYS: 51002016 THE||D77005TT
ОРИГІНАЛ. Абсолютно новий.
Висота (включно з упаковкою): 530 мм
Довжина (включно з упаковкою): 740 мм
Ширина (разом з упаковкою): 95 мм
Кількість в упаковці: 1
MPN: D77005TT
Тип автомобіля: Легкові автомобілі
Оригінальний номер каталогу: SUBARU 45199-FA040; SUBARU 45199-FC031
Одиниця вимірювання: PCS
Виробник деталі: Thermotec
Артикул: 2481272