CR6854XP0.25 - Шатунні вкладиші BMW 0.25 S50B30
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом CR6854XP0.25
Опис
Вертлюжні западини доступні в декількох розмірах:
<вулик>
  • STDX -0,025 мм (слабкіше номінального)
  • STD + 0,000 мм (номінальний)
  • + 0,025 мм (більш щільний, ніж номінальний)
  • + 0,25 мм (перший шов валу)
  • + 0,50 мм (другий шліф валу)