| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 4,71 кг |
| Код виробника | 3S550F |
| Вага продукту | 3,2 кг |
| EAN (GTIN) | 0743172101792 |
| Вхідна напруга | 161-284 В |
| Продюсер | Eaton |
| Інформація про безпеку | CE |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 86 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 4,71 кг |
| Код виробника | 3S550F |
| Вага продукту | 3,2 кг |
| EAN (GTIN) | 0743172101792 |
| Вхідна напруга | 161-284 В |
| Продюсер | Eaton |
| Інформація про безпеку | CE |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 86 мм |
| Глибина | 325 мм |
Eaton 3S550F — автономний ДБЖ, призначений для захисту електронних пристроїв від втрати живлення та стрибків напруги. Виріб виконано в компактному корпусі типу tower і має сучасний дизайн в чорно-білих тонах. Дана модель забезпечує безперервну роботу підключених пристроїв при короткочасних відключеннях електроенергії, мінімізуючи ризик втрати даних і пошкодження обладнання.
ДБЖ Eaton 3S550F ідеально підходить для захисту комп’ютерів, маршрутизаторів, модемів та іншого невеликого офісного та домашнього обладнання. Захищає підключені пристрої від раптових відключень і стрибків напруги.