| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 0,024 кг |
| Код виробника | PR3000ELCDSL |
| Вага продукту | 26,8 кг |
| EAN (GTIN) | 4712364146367 |
| Вхідна напруга | 230-230В |
| Продюсер | Продюсер |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 221 мм |
| Глибина | 432 мм |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 0,024 кг |
| Код виробника | PR3000ELCDSL |
| Вага продукту | 26,8 кг |
| EAN (GTIN) | 4712364146367 |
| Вхідна напруга | 230-230В |
| Продюсер | Продюсер |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 221 мм |
| Глибина | 432 мм |
CyberPower
немає опису