| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 8X0907472A |
| Виробник деталей | Audi OE |
| Номери замінних деталей | 8X0 907 472 A |
| Оригінальний номер деталі | 8X0907472A |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 8X0907472A |
| Виробник деталей | Audi OE |
| Номери замінних деталей | 8X0 907 472 A |
| Оригінальний номер деталі | 8X0907472A |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Стан упаковки | оригінальний |
Виробник: Volkswagen AG | Нова оригінальна частина | OE NO. 8X0907472A
Модуль живлення у відбивачі правого переднього ліхтаря.
OE NO.:
Використання :