Інвертор 24 / 230V SINUS IPS-8000s
Що Ви шукаєте?
Опис
лістинг розгортки інвертор AZO 24 VDC / 230 VAC синус IPS-8000S 8000W
серія інверторів напруги IPS SINUSпризначена для живлення електричних і електронних пристроїв, що вимагають змінної напруги 230 В від акумуляторіві автомобільних установок з постійною напругою 12 В або 24 в.Найчастіше використовується в тих місцях, де немає можливості прямого підключення до електромережі. Однією з функцій інвертора є використання в якості аварійного джерела енергії  для пристроїв, що вимагають безперервного живлення, таких як печі, насоси CO, системи резервного живлення.
в комплекті
  • інвертор синуса IPS-8000S 8000W
  • силові кабелі
  • запасний комплект запобіжників
  • керівництво користувача польською мовою
  • Гарантія 3 роки
особливості інвертора синуса IPS
  • алюмінієвий корпус
  • інтелектуальне охолодження
  • сигналізація про низький заряд батареї
  • робота з асинхронними двигунами, насосами CO
  • роз'єм USB
система захисту
  • перед зміною полярності живлення
  • захист від батареї
  • захист від перевантаження
  • захист від короткого замикання на виході
  • захист від перегріву
ідеально підходить для харчування
  • дрилів, шліфувальних машин, газонокосарок, пилососів
  • ламп розжарювання, світлодіодів і люмінесцентних ламп
  • принтерів і касових апаратів
технічні характеристики:
  • вхідна напруга [VDC]:22÷30 В постійного струму
  • вихідна напруга [VAC]:230 В змінного струму
  • максимальна потужність:8000 ва
  • безперервна потужність:4000 ва
  • форма вихідної напруги:синусоїдальна хвиля
  • м'який старт:так
  • захист захист від перевантаження:Так
  • захист від короткого замикання:Так
  • захист від перегріву:так
  • захист від перенапруги живлення:30 В постійного струму
  • попередження про розряд батареї:так
  • робоча температура:0°C ~ +40°C
  • ефективність:>92%
  • охолодження:активне
  • роз'єм живлення:гвинтовий роз'єм M8
  • <вихідне гніздо 230V:2 X E (з штирем)
  • USB-роз'єм:5V / 500mA