| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 4M0853717K |
| Виробник деталей | Audi OE |
| Сторона встановлення | передній - лівий |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | 4x4/SUV, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 3 кг |
| колір | для фарбування |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 4M0853717K |
| Виробник деталей | Audi OE |
| Сторона встановлення | передній - лівий |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | 4x4/SUV, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 3 кг |
| колір | для фарбування |
AUDI Q7 4M НАКЛАДКА ПІД КРИЛА ЛІВА ПЕРЕДНЯ 4M0853717K , оригінал з розборки, стан - фото, є сліди користування, ціна за 1 шт.